O firmie

,Kierując się indywidualnymi potrzebami naszych klientów oferujemy kruszywa przeznaczone dla budownictwa oraz drogownictwa. W ramach świadczonych usług zajmujemy się także profesjonalną obsługą w zakresie transportu materiałów sypkich.

kruszywo budowlaneFirma ARWO działa na rynku od 2013 r. Świadczymy usługi transportowe samochodami typu wywrot o ładowności do 3t. Działamy na terenie śląska a w szczególności w takich miastach jak: Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice, Tarnowskie Góry, Zabrze. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju kruszywa drogowe, budowlane, które dostarczamy własnym transportem. Ponadto dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz zespołem sprawdzonych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy w pełni zapewnić naszym klientom fachową pomoc i materiały wysokie jakości.


Nasza oferta skierowana jest do firm budowlanych jak i również klientów indywidualnych. Oferujemy najwyższą jakość obsługi oraz szybki czas realizacji zamówień.


Zapraszamy do współpracy